NAUJIENOS

Statinio informacinio modelio (BIM) praktinio naudojimo mokymai aukštos kvalifikacijos statybininkams

 

Kviečiame į statinio informacinio modelio (BIM) praktinio naudojimo mokymus, skirtus IV - V lygių specialistų (grandininkų ir brigadininkų) darbo įgūdžių tobulinimui. Taip pat kviečiami dalyvauti ir statinio statybos darbų vadovai.

Baigę šiuos mokymus, įgysite žinių ir įgūdžių, reikalingų statinio informacinio modelio naudojimui savo darbe, gebėsite išmaniajame telefone, planšetėje ar nešiojamajame kompiuteryje skaityti,  peržiūrėti statinių informacinius modelius ir jais vadovautis.

REGISTRUOTIS Į MOKYMUS


STATREG skiria išskirtinį dėmesį Saugiam darbui ir Tvariai statybai

2019 m. birželio 14 d. Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) nuolat peržiūri ir tobulina STATREG sistemą bei analizuoja kitų Europos valstybių gerąsias praktikas, pritaikant jas Lietuvos rinkai.

Įžvelgdama aktualumą ir poreikį, STATREG komanda sukūrė dvi naujas kompetencijų sritis – „Saugus darbas“ ir „Tvari statyba“, kurios palaikymo sulaukė ir iš LSA Socialinių klausimų ir darbų saugos komiteto...

 

Kontaktai


Pageidaujant būti įtrauktiems į registrą ir gauti Statybininko kortelę, prašome užsiregistruoti ir pateikti savo pageidavimus. Tą galite padaryti čia: registruotis

Klausimams ir pasiūlymams el. paštas info@statreg.lt,
Telefonai pasiteiravimui +370 5 2622 553+370 5 2125 901.

Lietuvos statybininkų asociacija
Lukiškių g. 5-501/ 502, LT-01108 Vilnius
Įmonės kodas 121895674
info@statybininkai.lt
www.statybininkai.lt

{{msg}}