NAUJIENOS

Prasidėjo konkursas „Geriausias metų statybos inžinierius“ 2021

Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) ir Lietuvos statybos inžinierių sąjunga (LSIS) tęsia tradiciją ir kviečia statybos inžinierius dalyvauti kasmetiniame konkurse „Geriausias metų statybos inžinierius“.

Geriausi 2021 metų inžinieriai bus apdovanojami 3 kategorijose:

  • Metų projektuotojas 
  • Metų statybos vadovas 
  • Metų statybos techninis prižiūrėtojas

💻 Paraiškos formą, nuostatus ir kitą aktualią informaciją rasite ČIA. 

📩 Paraiškos iš Pretendentų priimamos el.paštu lsis@lsis.lt iki 2021 m. liepos 20 d.

 
 

Geriausiųjų inžinierių apdovanojimai vyks LSA organizuojamos Statybininkų dienos šventės metu - 2021 m. rugsėjo mėnesį.

Parengtos TVARUMO MOKYMO GAIRĖS

Europos žaliojo kurso įgyvendinimas yra iššūkis ir naujos galimybės visiems sektoriams, taip pat ir statybos sektoriui. Labai svarbu statybos specialistų žinios ir aktyvus dalyvavimas "žaliuosiuose pokyčiuose".

Tam tikslui Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) kartu su partneriais parengė STATYBOS SEKTORIAUS SPECIALISTŲ TVARUMO MOKYMO GAIRES.


Jei jums svarbu suprasti, kas yra tvarumas statyboje, kviečiame susipažinti su Gairėmis ir dalyvauti nuotoliniame pristatyme - diskusijoje gruodžio 9 d. (registracija el. paštu info@statreg.lt).

Išduotos statybos inžinieriaus kortelės 2019 metų geriausiems


Naudodami STATREG sistemą Lietuvos statybos statybos inžinierių sąjungos Panevėžio bendrija ir VGTU Kokybės vadybos centras pagal jungtinės veiklos Valdymo komiteto nustatytą tvarką įvertino profesinę patirtį, išsilavinimą, turimas teises eiti pareigas (Kvalifikacijos atestatus), įsipareigojimą laikytis profesinės etikos kodekso ir suteikė Statybos inžinieriaus kvalifikaciją 2019 m. geriausiai inžinierei Agnei Miliūtei (AB Panevėžio statybos trestas) ir Vyriausiojo statybos inžinieriaus kvalifikaciją 2019 m. geriausiam inžinieriui Kazimierui Senkui (LSIS Kauno apskrities bendrija).


Statinio informacinio modelio (BIM) praktinio naudojimo mokymai aukštos kvalifikacijos statybininkams

Kviečiame į statinio informacinio modelio (BIM) praktinio naudojimo mokymus, skirtus IV - V lygių specialistų (grandininkų ir brigadininkų) darbo įgūdžių tobulinimui. Taip pat kviečiami dalyvauti ir statinio statybos darbų vadovai.

Baigę šiuos mokymus, įgysite žinių ir įgūdžių, reikalingų statinio informacinio modelio naudojimui savo darbe, gebėsite išmaniajame telefone, planšetėje ar nešiojamajame kompiuteryje skaityti,  peržiūrėti statinių informacinius modelius ir jais vadovautis.

REGISTRUOTIS Į MOKYMUS


STATREG skiria išskirtinį dėmesį Saugiam darbui ir Tvariai statybai

2019 m. birželio 14 d. Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) nuolat peržiūri ir tobulina STATREG sistemą bei analizuoja kitų Europos valstybių gerąsias praktikas, pritaikant jas Lietuvos rinkai.

Įžvelgdama aktualumą ir poreikį, STATREG komanda sukūrė dvi naujas kompetencijų sritis – „Saugus darbas“ ir „Tvari statyba“, kurios palaikymo sulaukė ir iš LSA Socialinių klausimų ir darbų saugos komiteto...

 

Slapukų politika

Siekiant užtikrinti interneto tinklapio funkcionalumą, tinklapyje naudojame slapukus. Slapukai - tai laikini failai, kuriuos vartotojų kompiuteriuose sukuria interneto tinklapis, tam kad išsaugotų įvairius duomenis, kuriuos vėliau galėtų perskaityti.

Jeigu tinklapyje yra naudojamos nuorodos į kitas interneto tinklapius, tokių tinklapių slapukų ši slapukų politika neaprašo.

Naudojami slapukai yra 3 tipų:

1. Būtinieji – tai slapukai, kurie yra būtini tinklapio veikimui;
2. Funkciniai – tai slapukai, kurie, nors ir nėra būtini tinklapio veikimui, tačiau žymiai pagerina jo
3. Statistiniai – tai slapukai naudojami rinkti anoniminei tinklapio lankomumo statistikai.

Vartotojas turi teisę neleisti naudoti slapukų per naršyklės nustatymus, tačiau šiuo atveju neatsakome, jeigu dėl slapukų išjungimo sutriks tinklapio veikimas Jūsų įrenginyje. Instrukcijos, kaip išjungti slapukų naudojimą naršyklėje:

Naudojami slapukai:

Pavadinimas Paskirtis Kada sukuriama Galiojimo terminas Naudojami duomenys
Būtinieji
statreg.localeId Nurodo kuria kalba vartotojas pageidauja naršyti tinklapį Apsilankius tinklapyje Kol bus uždarytas naršyklės langas Kalbos kodas
__css Nurodo tinklapio išvaizdos nustatymus vartotojo įrenginyje Apsilankius tinklapyje Kol bus uždarytas naršyklės langas Uniklaus kodas
XSRF-NONCE Tinklapio vartotojo apsaugai nuo vartotojo nesankcionuotų veiksmų tinklapyje Apsilankius tinklapio ataskaitų modulyje Kol bus uždarytas naršyklės langas Uniklaus kodas
XSRF-TOKEN Tinklapio vartotojo apsaugai nuo vartotojo nesankcionuotų veiksmų tinklapyje Apsilankius tinklapio ataskaitų modulyje Kol bus uždarytas naršyklės langas Uniklaus kodas
Funkciniai
ai_user Savitarnos modulio vartotojo identifikatorius Apsilankius tinklapyje 12 mėn. Uniklaus kodas
displayedContent Ataskaitų modulio informacija apie peržiūrėtas ataskaitas Apsilankius tinklapio ataskaitų modulyje 24 mėn. Uniklaus kodas
cookieconsent_status Išsaugomas sutikimas su tinklapio slapukų politika Paspaudus „Sutinku su slapukų politika“ 30 dienų Pasirinkta reikšmė
Statistiniai
_gat_gtag_UA_117689104_1 Google analytics kliento (tinklapio) identifikatorius Apsilankius tinklapyje 1 minutė Sveikas skaičius
_ga Google analytics skirtas atskirti vartotojams Apsilankius tinklapyje 2 metus Uniklaus kodas
_gid Google analytics skirtas atskirti vartotojams Apsilankius tinklapyje 24 valandas Uniklaus kodas

Lietuvos statybininkų asociacija, juridinio asmens kodas 121895674, adresas Lukiškių g. 5-501, Vilnius, Lietuvos Respublika, tel. +370 5 2125901, el.paštas info@statybininkai.lt (toliau - LSA), būdama duomenų valdytoju ir laikydamasi Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimų, tvarko šioje slapukų politikoje išvardintus asmens duomenis išvardintais tikslais ir terminu.

Duomenų tvarkymo pagrindas – Jūsų sutikimas, kurį duodate, jeigu toliau naršote tinklapyje ir neišjungiate slapukų pagal pateiktą instrukciją.

Prieigą prie asmens duomenų LSA gali suteikti jos pasitektiems paslaugų teikėjams (pvz. IT priežiūros, duomenų centro paslaugų, ir kt.), kiek to reikia LSA funkcijoms ir pareigoms įvykdyti.

Pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą duomenų subjektas turi teisę prašyti, kad jam būtų leista susipažinti su savo asmens duomenimis ir juos ištaisyti arba ištrinti, arba apriboti duomenų tvarkymą jeigu tam būtų pagrindas, taip pat teisę nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi, bei teisę į duomenų perkeliamumą, teisę atšaukti sutikimą duomenų tvarkymui, jeigu toks buvo duotas, taip pat teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, jeigu jo asmens duomenys tvarkomi netinkamai.

Duomenų subjektas savo prašymus gali pateikti LSA įgaliotam atstovui, kurio kontaktiniai duomenys skelbiami interneto tinklapyje.

{{msg}}