NAUJIENOS


STATREG skiria išskirtinį dėmesį Saugiam darbui ir Tvariai statybai

2019 m. birželio 14 d. Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) nuolat peržiūri ir tobulina STATREG sistemą bei analizuoja kitų Europos valstybių gerąsias praktikas, pritaikant jas Lietuvos rinkai.

Įžvelgdama aktualumą ir poreikį, STATREG komanda sukūrė dvi naujas kompetencijų sritis – „Saugus darbas“ ir „Tvari statyba“, kurios palaikymo sulaukė ir iš LSA Socialinių klausimų ir darbų saugos komiteto...Nauji BIM mokymai ir BIM kompetencijos  brigadininkams

2019 m. kovo 19 d. Kviečiame registruotis į naujus praktinius BIM (statinio informacinio modeliavimo) mokymus, skirtus brigadininkams ir aukštos kvalifikacijos (IV-V lygio) statybininkams 201-04-03 Vilniuje.

Baigę šiuos mokymus, įgysite žinių ir įgūdžių, reikalingų statinio informacinio modelio naudojimui, galėsite planšetėje ar išmaniajame telefone skaityti, suprasti skaitmeninius brėžinius ir jais vadovautis.

Pabaigus mokymus, galimas kompetencijos vertinimas įgytai BIM taikymo kompetencijai.

Registruotis

Įvertinti fasadų montuotojai

2019 m. vasario 15 d. STATREG kompetencijų vertintojai lankėsi langų, durų ir kt. fasado elementų montavimo darbus vykdančios UAB „Rukvina“ objekte. Čia įvertinti 9 montuotojai, jiems bus išduotos statybininko kortelės.

Statybininko kortelę gali gauti visi statybos sektoriaus darbuotojai, patvirtinę turimas kompetencijas. Daugiau informacijos – čia.


UAB „Grinda“ darbininkams išduotos statybininko kortelės

STATREG komanda lankėsi UAB „GRINDA“, kur 23 darbininkams įteiktos kompetenciją įrodančios Statybininko kortelės.

„Stebime situaciją Europoje, Skandinavijos šalyse ir nenorime atsilikti. Statybininko kortelėje telpa visa žmogaus istorija – kompetencijos, kvalifikacija, darbų saugos išmanymas. Tai yra darbų kokybės garantas“, – teigia Kęstutis Vaicekiūtis, UAB „Grinda“ direktorius.

Vertinimas

„Grinda“ ketina tęsti kompetencijų vertinimą ir statybininko korteles išduoti visiems įmonės darbininkams.

 

Užsisakyti kortelę

  • Norėdami gauti statybininko kortelę, pirmiausia turite užsiregistruoti STATREG portale.
  • Sėkmingai užsiregistravus STATREG portale ir gavus visus prašomus dokumentus bus vykdomas pateiktos informacijos apdorojimas. Siekiant užtikrinti pateiktų duomenų teisingumą, STATREG administracija gali paprašyti pateikti papildomos informacijos ar dokumentų.
  • Statybininko kortelė išduodama tik įvykdžius asmens kompetencijų įvertinimą , todėl turėsite nurodyti kurios kompetencijos Jus domina bei pasirinkti vietą ir laiką, kur pageidaujate atlikti vertinimą. 
  • Tuo atveju, jeigu įmonė pageidauja savo darbuotojus aprūpinti statybininko kortelėmis, rekomenduojame paskirti įmonės atstovą.  Jam bus pateikta instrukcija, o taip pat suteikta teisė atliktį šį darbą STATREG portalo pagalba.
  • Atlikus asmens kompetencijos vertinimą bei gavus apmokėjimą už statybininko kortelę, Jūsų kortelė bus išsiųsta registracijos metu nurodytu paštu.
  • Statybininko kortelės kaina 6 EUR, į ją įskaičiuotos ir kortelės pristatymo išlaidos. Visą apmokėjimo informaciją pateiksime atskirai el. paštu.

 

Daugiau informacijos: info@statreg.lt arba telefonu: 8 5 2622553.


Registruotis
{{msg}}