NAUJIENOS

Išduotos statybos inžinieriaus kortelės 2019 metų geriausiems


Naudodami STATREG sistemą Lietuvos statybos statybos inžinierių sąjungos Panevėžio bendrija ir VGTU Kokybės vadybos centras pagal jungtinės veiklos Valdymo komiteto nustatytą tvarką įvertino profesinę patirtį, išsilavinimą, turimas teises eiti pareigas (Kvalifikacijos atestatus), įsipareigojimą laikytis profesinės etikos kodekso ir suteikė Statybos inžinieriaus kvalifikaciją 2019 m. geriausiai inžinierei Agnei Miliūtei (AB Panevėžio statybos trestas) ir Vyriausiojo statybos inžinieriaus kvalifikaciją 2019 m. geriausiam inžinieriui Kazimierui Senkui (LSIS Kauno apskrities bendrija).


Statinio informacinio modelio (BIM) praktinio naudojimo mokymai aukštos kvalifikacijos statybininkams

Kviečiame į statinio informacinio modelio (BIM) praktinio naudojimo mokymus, skirtus IV - V lygių specialistų (grandininkų ir brigadininkų) darbo įgūdžių tobulinimui. Taip pat kviečiami dalyvauti ir statinio statybos darbų vadovai.

Baigę šiuos mokymus, įgysite žinių ir įgūdžių, reikalingų statinio informacinio modelio naudojimui savo darbe, gebėsite išmaniajame telefone, planšetėje ar nešiojamajame kompiuteryje skaityti,  peržiūrėti statinių informacinius modelius ir jais vadovautis.

REGISTRUOTIS Į MOKYMUS


STATREG skiria išskirtinį dėmesį Saugiam darbui ir Tvariai statybai

2019 m. birželio 14 d. Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) nuolat peržiūri ir tobulina STATREG sistemą bei analizuoja kitų Europos valstybių gerąsias praktikas, pritaikant jas Lietuvos rinkai.

Įžvelgdama aktualumą ir poreikį, STATREG komanda sukūrė dvi naujas kompetencijų sritis – „Saugus darbas“ ir „Tvari statyba“, kurios palaikymo sulaukė ir iš LSA Socialinių klausimų ir darbų saugos komiteto...

 

Užsisakyti kortelę

  • Norėdami gauti statybininko kortelę, pirmiausia turite užsiregistruoti STATREG portale.
  • Sėkmingai užsiregistravus STATREG portale ir gavus visus prašomus dokumentus bus vykdomas pateiktos informacijos apdorojimas. Siekiant užtikrinti pateiktų duomenų teisingumą, STATREG administracija gali paprašyti pateikti papildomos informacijos ar dokumentų.
  • Statybininko kortelė išduodama tik įvykdžius asmens kompetencijų įvertinimą , todėl turėsite nurodyti kurios kompetencijos Jus domina bei pasirinkti vietą ir laiką, kur pageidaujate atlikti vertinimą. 
  • Tuo atveju, jeigu įmonė pageidauja savo darbuotojus aprūpinti statybininko kortelėmis, rekomenduojame paskirti įmonės atstovą.  Jam bus pateikta instrukcija, o taip pat suteikta teisė atliktį šį darbą STATREG portalo pagalba.
  • Atlikus asmens kompetencijos vertinimą bei gavus apmokėjimą už statybininko kortelę, Jūsų kortelė bus išsiųsta registracijos metu nurodytu paštu.
  • Statybininko kortelės kaina 6 EUR, į ją įskaičiuotos ir kortelės pristatymo išlaidos. Visą apmokėjimo informaciją pateiksime atskirai el. paštu.

 

Daugiau informacijos: info@statreg.lt arba telefonu: 8 5 2622553.


Registruotis
{{msg}}